Merak Ettikleriniz

Hemenal ile taksit ödemek de çok kolay!


Taksit ödemenizi ister banka şubelerinden, isterseniz anlaşmalı bankaların internet şubelerinde yer alan Kurum Ödemelerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


QNB Finansbank Şubelerinden Ödeme

 
Kredi numaranız ve T.C. kimlik numaranız ile tüm QNB Finansbank şubelerinden taksit ödemenizi yapabilirsiniz.
En yakın QNB Finansbank şubelerini görüntülemek için tıklayın.

QNB Finansbank ATM'lerinden Ödeme

T.C. kimlik numaranız ve kredi numaranız ile QNB Finansbank ATM'lerinin Kartlı İşlemler menüsünden Hemenal kredi taksidini yatırabilirsiniz.


QNB Finansbank İnternet Şube-Kurum Ödemeleri ile Ödeme

QNB Finansbank müşterisiyseniz, T.C. kimlik numaranız ve kredi numaranız ile QNB Finansbank İnternet Şube> Ödemeler > Kurumlar > Hemenal menüsünden tek seferlik taksit ödemenizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz, Otomatik Ödeme Talimatı vererek, kredi vadeniz boyunca taksitlerinizin, hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.


EFT yolu ile Ödeme

HEMENAL’ın QNB Finansbank TR75-0011-1000-0000-0000-0010-01 no’lu hesabına, "Alıcı Unvanı"na "Hemenal Finansman A.Ş.", "Açıklama" alanına "T.C. Kimlik Numaranız"ı yazarak EFT işlemi yapabilirsiniz. Ödemenizi yaparken açıklama alanına T.C. Kimlik Numaranızı yazmamanız durumunda taksit ödeme işlemi gerçekleşmez ve ödenen tutar aynı gün hesabınıza iade edilir.


Erken Ödeme veya Ara Ödeme

Erken ödeme veya ara ödeme yapmak isterseniz; Hemenal'ın QNB Finansbank Hesabı TR560011100000000000666666 no'lu hesabına,  "Alıcı Unvanı"na "Hemenal Finansman A.Ş.", "Açıklama" alanına "T.C. Kimlik Numaranız"ı yazarak yapabilirsiniz.


Hemenal Online İşlemlere giriş yaparak kredi detaylarına ve taksit ödeme dekontunuza anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca, her türlü bilgi talebi için 0 850 222 0 415 no’lu telefondan Hemenal Çağrı Merkezi’mizi arayabilirsiniz.