Hemenal web sitesi üzerinde her tür kullanım ve tasarruf hakkı ve yetkisi Hemenal Finansman A.Ş.'ye ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.
Hemenal Finansman A.Ş, Hemenal web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için azami özeni gösterir, ancak fiili değişiklikler nedeniyle web sitesindeki bilgiler ile güncel durum arasında farklılıklar oluşabilir. Hemenal Finansman A.Ş. önceden haber vermeksizin kendi inisiyatifinde herhangi bir zamanda bu sitede yer alan bilgi ve koşulları değiştirebilme ve/veya yayını durdurma hakkını saklı tutar,  bu nedenle web sitesinde yer alan bilgilerin herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda kullanıcılarına taahhüt vermemektedir ve bu bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini, yeterli ve güncel olduklarını garanti etmediğinden bu bilgilerin hatalı, eksik ve/veya yanıltıcı olması nedeniyle sorumlu tutulamaz.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Hemenal Finansman A.Ş., link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu ve/veya tamlığını taahhüt etmemekte; bu bilgilerin içeriği hakkında sorumluluk kabul etmemekte ve bu linklerden erişilen ve/veya temin edilen mal ve/veya hizmetlerin içeriği ve kullanımı konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Hemenal Finansman A.Ş.'ye aittir. Hemenal Finansman A.Ş. tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.