Hemenal Nedir?

Merak Ettikleriniz
QNB Finansbank'ın %100 iştiraki olan Hemenal Finansman A.Ş. , QNB Finansbank'ın finans alanındaki yüksek bilgi birikimini ve güvenini arkasına alarak kurulmuştur. Teknolojiyi kullanan, inovatif ve öncelikli motivasyonu müşteri memnuniyeti olan bir şirket olma hedefi ile yola çıkmıştır. Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin de acentesi olan Hemenal Finansman A.Ş., müşterilerine geniş bir yelpazede ürün sunabilmek için kendisini sürekli geliştirmektedir.

Mutlu bir hayata adım atarken özenerek seçtiğiniz ev eşyalarını, oğlunuzun çok istediği cep telefonunu, her annenin hayali tasarruf yapan bulaşık makinasını, her erkeği sevindirecek büyük ekran televizyonu almak için; limitini doldurmak istemediğiniz kredi kartınız, senet ile alışveriş yapma alışkanlığınız olmayabilir. Bundan böyle yeni ödeme aracınız “Hemenal” varken alışveriş yapacağınız mağazaya girdiğiniz an sorduğunuz ilk soru “Hemenal ile anlaşmanız var mı?” olacak.

Çünkü, ürün veya hizmet satın almak istediğiniz anda, ihtiyacınız olan finansmanı sağlamak ve ihtiyacınızı karşılarken bütçenizi sarsmamak için varız.
 
Başta beyaz eşya, mobilya, elektronik ve telekomünikasyon sektörlerinde faaliyet gösteren markalar  olmak üzere, ürün ve hizmet satışı yapan markalar ile iş ortaklığı yapıyor; iş ortaklarımızın satış kanallarında, finansman ihtiyacınızı karşılamak için bulunuyoruz.
 
Vizyonumuz, yenilikçi yapımızı daima koruyarak finansman ihtiyacı söz konusu olduğunda akla gelen ilk marka ve ödeme şekli olmaktır.
 
Misyonumuz, temeli sağlam teknolojik altyapımıza, finansman konusunda uzman ekibimize, iş geliştirmeye verdiğimiz öneme dayalı kurumsal anlayışımız ile iş ortaklarımıza değer katarak ve finansman ihtiyacı olan tüketicilere fayda sağlayarak güçlü bir Hemenal ağı oluşturmaktır.

Şirketimizin Genel Kurulumuzca onaylanan yıl sonu konsolide ve konsolide olmayan finansal tablolarına ve bağımsız denetim raporuna erişim için lütfen tıklayınız.