Finansa Teknoloji Kattık!

Merak Ettikleriniz

Teknoloji, değişim yaratan ve yenilikçi gücüyle yaşamı hep ileriye taşıyor. Teknolojiden güç aldık, dijital dünyanın hayatımıza kattığı “daha iyi, daha hızlı, daha kolay” hizmet anlayışını finans alanındaki uzmanlığımızla birleştirdik ve bir fin-tech şirketi kurduk. Sunduğumuz hizmetleri kullanıcı dostu hale getirerek, ihtiyaçlarınıza çözüm olacak yeni bir ödeme sistemi tasarladık.

Perakende sektörlerinde uzmanlaşacak finans teknolojileri şirketi Hemenal olarak, markaların ve tüketicilerin ihtiyaçlarını anlayan ve karşılayan bir finansman sistemi sunuyoruz. En güçlü yanımız, derinlemesine yaptığımız sektörel analizler ile müşteri ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak; idealimiz, sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin hayallerine ulaşmasına ve perakende sektörünün büyümesine katkı sağlamaktır.

Teknolojik altyapımızı ve markalara ve tüketiciye dokunan tüm kanallarımızı, müşteri deneyimleri ve ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştiriyoruz. Çünkü, finansın rakamlardan ibaret olmadığını biliyoruz. Finansı, müşterilerin hayallerine ulaşması yolunda bir araç olarak kullanıyor, finansman sektörünü yeniden şekillendiriyoruz.